30. születésnapját ünnepelte a KINCS Nagycsaládosok Egyesülete

A születésnapi partira mi is meghívást kaptunk, hisz az egyesületet klubunk régóta patronálja. A remek hangulatú délutánon, a gyerekek kézműves foglalkozásokon, agyagozáson, íjászaton vehettek részt. Volt ugráló vár, bábszínház és ünnepi műsort adott a Kecskeméti Fúvószenekar is. Nem mentünk üres kézzel, a gyerekek nagyon örültek az általunk vitt süteményeknek.


Képgaléria

Hír kategóriák

1% támogatás

Kérjük, adója 1 %-ával támogassa szervezetünket, és általa a hátrányos helyzetűeket. Klubunk az adományok 100%-át a nélkülözőknek juttatja.

Kecskeméti Szent László Lions Club

Adószámunk:
18352797-1-03
Számlaszám:
10915008-00000009-22830019

cím: 6000 Kecskemét,
Csányi János krt. 1-3.

Hogyan lehet Lions Club tag?

A lions klubtagok idejüket és a képességeiket felajánlva segítik, erősítik a közösségeiket. A Lion a jószolgálati munka tapasztalatain keresztül új képességeket szerezhet, tartós barátságokat köthet, találkozhat igazi kihívásokkal, és sokat tanulhat, fejlődhet a feladatok megoldása során.

További információk a belépésről vagy Lépj velünk kapcsolatba